KONST / Litografier / Färglitografi 9794547
nr 979 4547
Färglitografi
signerad, Komposition, 3/90, motivet: 22x30
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 september 2015
kl 18:53:14
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr